Do końca zbiórki pozostało:

dni
godziny
minuty
sekundy

Dołącz do walki o

Dumną i bogatą
Polskę!

Z Twoją pomocą ominiemy medialny beton i dotrzemy do Polaków z naszym programem Konstytucja Wolności.

cel: 250 000 zł

ZEBRANO JUŻ:

256 055 zł

POZOSTAŁO:

0 zł

100%

Wesprzyj nas w nierównej walce!

Niemożliwe staje się realne! Konfederacja jest już trzecią siłą polskiej polityki. Pokazaliśmy, że Konfederacja to odpowiedzialna i merytoryczna opozycja, która odrzuca jałowe spory obecne w polskim parlamencie. Jako jedyni przeciwstawiliśmy się klimatyzmowi, eurozadłużeniu oraz sanitaryzmowi. To my konsekwentnie stawiamy na polski interes narodowy w polityce zagranicznej, również w relacjach z Ukrainą.

Pokazaliśmy, że uzdrowienie polskiej polityki jest możliwe. Wiemy, że dobrobyt bierze się z pracy. I my jesteśmy na tę pracę gotowi! Coraz więcej Polaków to widzi, pomimo kłamstw, manipulacji i prób zamilczenia Konfederacji w przestrzeni publicznej.

Ostatnio wsparli:

Kacper: 20 zł
Zygmunt: 50 zł
Małgorzata: 30 zł

Wypełnij formularz:

Inna kwota:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Konfederację Wolność i Niepodległość w celu utrzymywania kontaktu i przekazywania mi informacji o innych inicjatywach Konfederacji i możliwościach wspierania tych inicjatyw, w zakresie i na zasadach określonych w Polityce prywatności.

Informujemy, że Twoje dane przetwarzamy jako Konfederacja Wolność i Niepodległość w celu realizacji darowizny, poinformowania o jej otrzymaniu oraz dla realizacji obowiązków sprawozdawczych, zgodnie z Polityką prywatności.

* pole obowiązkowe

Potrzebujemy Twojej pomocy!

Od stycznia, staraniem naszego wydawcy – Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi – oraz dzięki nieocenionemu wsparciu licznych Darczyńców i Przyjaciół, jesteśmy już w nowym studio.

Jednak bez dalszego Państwa wsparcia nie będziemy mogli w pełni wykorzystać potencjału naszej telewizji internetowej, aby zapewnić Państwu unikalne programy, w których pokazujemy świat takim, jakim jest, bez propagandy i politycznej poprawności.

Krystian Kratiuk opowiada o okolicznościach zmiany siedziby naszego warszawskiego studia.

Zdjęcia z prac remontowych

Nie zmarnujmy tej historycznej szansy!

Już 15 października zamierzamy wprowadzić do Sejmu kilkudziesięciu posłów ideowej prawicy, którzy wymienią przesiadujących od co najmniej 20 lat w ławach poselskich członków PO, PiS, PSL i Lewicy. To trudne zadanie, gdyż nie mamy państwowych czy zagranicznych mediów na naszych usługach. Naszą bronią w tym starciu jest za to prawda, ideowe kadry oraz prawdziwi patrioci – tacy jak Ty – dzięki wsparciu których dotrzemy do milionów Polaków i zakończymy wojenkę Kaczyńskiego z Tuskiem. Tej jesieni idziemy po zwycięstwo!

I możesz mieć w tym swój udział. Wesprzyj nas dowolną kwotą, a gwarantuję Ci, że nie zawiedziemy Twoich oczekiwań, że obronimy nasze podstawowe prawa i wolności oraz polski interes narodowy!

Krzysztof Bosak

Wykonaj przelew tradycyjny!

Twoją darowiznę możesz nam przekazać za pomocą sprawdzonego i bezpiecznego systemu Paybynet (Krajowej Izby Rozliczeniowej). W ramach tego systemu masz do wyboru następujące kanały płatności internetowych:

Jeśli jednak na powyższej liście nie możesz odnaleźć Twojego banku lub kanału płatności, uprzejmie prosimy – skorzystaj z poniższych danych do konta i wykonaj przelew tradycyjny na nasze konto:

Konto PLN: 38 1020 1026 0000 1802 0395 5127 
Tytułem: Darowizna, jestem obywatelem polskim, mieszkam w Polsce
Nazwa i adres odbiorcy: Konfederacja Wolność i Niepodległość, ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa

Uwaga! Niedopuszczalne jest wykonywanie przelewu:

  • z rachunku firmowego lub zagranicznego,
  • poprzez internetowych pośredników płatności,
  • przez osoby, które nie posiadają obywatelstwa polskiego lub nie mieszkają na stałe w Polsce.

Łączna kwota wpłat od jednego Darczyńcy w całym roku 2023 nie może przekraczać 52 350 złotych.

Partia zobowiązana jest do prowadzenia dostępnego online rejestru wpłat, w którym wymienieni zostaną Darczyńcy, których suma wpłat przekroczy 10 000 złotych. Dane Darczyńców wpłacających mniejsze kwoty nie będą publikowane w Internecie (chyba że Darczyńca sobie tego zażyczy).

Konfederacja w mediach społecznościowych

Bądź na bieżąco!

Odwiedź, subskrybuj i udostępniaj nasze treści w mediach społecznościowych.
Dzięki temu pomagasz nam przebijać medialną cenzurę i docierać do milionów Polaków!

Wszelkie prawa zastrzeżone (C). 2023. Materiał KW Konfederacja Wolność i Niepodległość